Sloh je základem života. Děkuji za tento dar!

Nesquik Guest

14. února 2007 v 15:37 | rori |  srandovní hry
Nesquik Guest
Popis:V této hře se snažíte pomoct zajíčkovi Nesquik dostat se k jeho vytouženému nápoji.Budou vám však v tom bránit různí lidé,různé věci.Pokuste se projít všech 8 kol.Kdo si nebude vědět rady,najde dole návod pro všech 8 kol.
Ovládaní:myší
když kliknete na obrázek dole,spustí se hra
Nesquik Quest (oddechové)
Návod:
1.kolo-otevřete dveře a odstraníte z chodníku klacek-zajíček Nesquik tak půjde na rampu,dáte klukovi zmrzlinu,kus dřeva dáte na dva dřevěné kolíky a míchačku dáte k prasklině.Až nebude Nesquik na pravé půlce rampy tak na ni kliknete.
2.kolo-nasměrujte prkno na gauč,klikněte na červený sloupek,klikněte na druhou záterasu u díry,spusťte větráček,otočte klikou prádelní šňůry a dejte poklop na dělníka.
3.kolo-strčte do vozíku,zastavte fontánu,před dveře dejte strom,červeným tlačítkem spusťte jezdící schody,klikněte na kluka s letadle,klikněte na tabuli s nápisem Wet floor a roztočte dveře.
4.kolo-otevřete dveře,klikněte na dělníka s knírem,uvolněte žlutou rouru,otočte kolem u míchačky.Jakmile bude Nesquik v rouře,klikněte na dělníka u ní a zbíječku dejte svačícímu dělníkovi.
5.kolo-klikněte na zámek u lva,klikněte na automat s buráky,shoďte jablko na hada,krokodýlovi dejte růžový kartáč,kohoutkem pusťe opici vodu a klikněte na kus zábradlí u ní a nakonec klikněte na kluka s foťákem.
6.kolo-zahradníkovi dejte hrábě,pytel s odpadky dejte do koše,klikněte na sochu,klikněte navčelí úl,dejte modrou rybu do vody,štouchněte veverku a ulomte kus zábradlí u lávky
7.kolo-klikněte na stařenku,plácněte osla plácačkou,uvolněte páku u auta klikněte na zahradníka,dejte vepře do bažiny a klikněte na kolo u květináče
8.kolo-klikněte na horolezce s trumpetou,horolezci dejte popruhy,přidejte kus svodidel,klikněte na slunce,klikněte na značku a odkryjte kámen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama