Sloh je základem života. Děkuji za tento dar!

Pokusy ve filmech

17. prosince 2009 v 19:02 | LM |  srandičky
Filmy se dělí na mnoho žánrů a každé z nich má bezpochyby řadu svých oddaných fanoušků. Nyní se podívejte,jak jednotlivé exempláře obstály při tvrdých zkouškách sledování různých filmů v kině...

Pokus č.1: Exemplář je posazen před plátno,na kterém zrovna běží druhý díl nebezpečně komerční Twillight ságy.
Vyznavač hororů: Očividně se začíná bát,že mnoho dobrých záběrů v tomto filmu neuvidí...
Zapalená fanynka romantických odrhovaček: Je silně nadržená a začíná na telefonu vymačkávat číslo 155,protože se na plátně objevil polonahý upír Edvard Cullen
Oddaný thrillerový divák: Z nudy usíná,a tak si alespoň pohrává s parukou umírající fanynky,která sedí před ním
Vyznavač sekty filmů pro pamětníky: Mumlá něco o neúctě ke starým filmům.
Pětiletý spratek zatížený na pohádky: Jásá,že vidí upíra.
Komixový floutek: Zchroustal dva kýble popcornu a poté o něj obral ještě půlku sálu. To je asi tak vše,co si z filmu odnes.
Filmový kritik (zaručeně nestranný): Poté,co byl znechucen krádeží svého popcornu,po skončení promítání okamžitě letěl na internet zkouknout film podruhé,protože v kině si ho s tou bandou pochybnejch individuí neužil.

Pokus č.2: Exemplář je posazen na plastický dokument o Michaelovi Jacksonovi - This is it.
Vyznavač hororů: Usnul během pěti minut a poté,co se na konci probudí,suše konstatuje,že je škoda,že do filmu nezařadili i pár fotek pohřebního vozu.
Zapálená fanynka romantických odrhovaček: Probrečí celý film,avšak až do té doby,než ji vyvedou ze sálu,protože se od ostatních diváků dožadovala dalších a dalších kapesníků.
Oddaný thrillerový divák: Preventivně si s sebou bere roušku a nakonec si střihne pěvecké ječící sólo u Eatrh songu v domění,že se ostatní přidají.
Vyznavač sekty filmů pro pamětníky: Dostává infarkt v iluzi,že ta plastová figurka uprostřed pódia je nastražený terminátor.
Pětiletý spratek zatížený na pohádky: Ptá se maminky na Jacksonovo pohlaví.
Komixový floutek: Na film nedorazil. Raději již zůstal u automatu na popcorn.
*Popová princezna: Chodí na film znova a znova a znova... Dokud jí nedojdou prachy nebo neumře na infarkt,protože viděla Jacksonovo taneční sólo.
Filmový kritik: Vzhledem k neúčasti popcornového maniaka si film užil,rozdováděly ho falešné popové tóny,dojal ho konec...ale na film napsal stejně špatnou recenzi.

Pokus č.3: Exemplář je pozván na kultovní kreslený snímek Matta Groeninga-Simpsonovi ve filmu.
Vyznavač hororů: Oddaně zpívá spolu s Green day úvodní znělku a poté i American idiot-Pohřební verzi.
Zapálená fanynka romantických odrhovaček: Protože ji film nudí,probouzí se její nadržené "já" a začíná lačně pokukovat po vedlesedícím klukovi s úmyslem sexu v kině.
Oddaný thrillerový divák: Film ho nenudí,směje se. Začíná však dostávat hlad a tak sockuje po komixovém floutkovi trochu popcornu.
Vyznavač sekty filmů pro pamětníky: Ptá se ostatních na rasu Simpsonových. Od nikoho se však nedostavá uspokojivé odpovědi,a tak usuzuje,že jde o moc zvláštní rasu americko-asijských cikánů.
Pětiletý spratek zatížený na pohádky: S politováním své matce oznamuje,že ode dneška je se mu líbí muži a až vyroste,bude Spide-vepř.
Komixový floutek: Je šťastný. Je ve svém živlu. Spolu s pětiletým spratkem sledují s napětím film až do závěrečných titulků a poté jdou na film znova.
Filmový kritik: Film se mu líbil. Ocenil střih,zvuk i vtip,ale i přesto nenapsal kladnou recenzi.

Pokus č.4: Z důvodů nekvalitní podívané v kinech,se na plátno dostal Titanik.
Vyznavač hororů: Během úvodu stihl spáchat sebevraždu udušením se popcornem.
Zapálená fanynka romantických odrhovaček: Má trauma. Nakonec usychá,protož vybrečela všechny slzy,co dovedla.
Oddaný thrillerový divák: Zasypal plátno popcornem,protože ho film nudil.
Vyznavač sekty filmů pro pamětníky: Oživují se mu vzpomínky na den,kdy ho z trosek Titaniku vytáhli.
Pětiletý spratek zatížený na pohádky: Film naprosto nechápe a to je vše,co se dá k jeho situaci říct.
Komixový floutek: Usíná spolu s pětiletým spratkem.
Filmový kritik: U filmu stejně jako většina usnul,ale napsal kladnou recenzi,protože film je umělecky na výši.

Pokus č.5: Exemplář dorazil na poslední trhák,který měl pod palcem Quentin Tarantino-Hanebný pancharti.
Vyznavač hororů: Jásá. Sice to není horor,ale hlavní ženská hrdinka mu i přes svůj blonďatý sestřih v prvních sekundách připomíná Samaru Morganovou z Kruhu.
Zapálená fanynka romantických odrhovaček: Na film raději nedorazila. Nestihla se nalíčit a tudíž ani psychicky připravit.
Oddaný thrillerový divák: Na film kouká s otevřenou pusou,do které si neustále cpe popcorn,ale to mu nebrání v tom,aby se co chvíli smál,protože konečně dorazil na film,který byl alespoň trochu podle jeho představ.
Vyznavač sekty filmů pro pamětníky: Probouzí se v něm duch 2.sv.války a v konečné části se začíná rozčilovat,že film je dějepisně nepřesný,protože Hitler přece nebyl zastřelen skupinkou fanatických židů při sledování filmu v hořícím kině.
Pětiletý spratek zatížený na pohádky: Začíná se bát,že se stane to,co vidí na plátně a kino,ve kterém se zrovna nachází,začne hořet. Nakonec s křikem utíká pryč.
Komixový floutek: Popcornem se udusil hned u druhé části filmu.
Filmový kritik: Celou dobu má zavřené oči a tudíž nic neviděl. Proto bez rozmýšlení napíše na film tu nejhorší filmovou recenzi.

Pokus č.6: Protože do kina chodila jen naše povedená skupinka lidí,kino se dostalo do úpadku a tak z klasické čtvrthodiny trailerů udělali hodinu reklam.
Usíná vyznavač hororů: Drákulova reklama na zubní pastu sice úroveň měla,ale pohled na běsnící modelku s parfémem v ruce už byla moc.
Usíná zapálená fanynka romantických odrhovaček: Stihla si ještě zapsat název již zmiňovaného parfému a také všechny sítě prodejen,kde ho teď prodávají,ale poté,co ji spadla propiska a ona se po sehnutí praštila do hlavy,usnula také.
Usíná oddaný thrillerový divák: Pohled na naškrobeného frajera s VHS-nosičem na zlatou edici německých thrillerů ho velmi zaujal,poté však přišla reklama s Karlem Gottem prozměnu na zlatou edici jeho ještě zlatějších hitů pod názvem Top z totáče,thrillerový divák už to také nevydržel.
Usíná vyznavač sekty filmu pro pamětníky: Ještě si stihl opsat číslo na teleshoping,ale poté co uviděl cenu za Kájovy zlaté hity,hrůzou usnul také.
Usíná pětiletý spratek zatížený na pohádky: Usíná,protože jeho oblíbenou reklamu na Kofolu a prasátkovy velké zuby zase nedávali.
Usíná komixový floutek: Usíná také,protože reklama na komixy myslím neexistuje.
Usíná i filmový kritik: Stejně jako ostatní,ani on nepočkal na film. Jen následoval své pudy a chrápající většinu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anaka-san Anaka-san | 4. ledna 2010 v 19:15 | Reagovat

Co to má jako být s tím TII?!! Jak to, že jsi tam nenapsala do těch pokusů i faninku krále popu, nebo popovou faninku, či tak něco?!Já se ti divím, mluvím o tom skoro každej den a ty si na mě nevzpomeneš! O_O áááách joooo Jinak musím konstatovat, že je to velmi humorné a veselé- líbí se mi to, jen tam u toho TII vlož mou maličkost  ;-)

2 LucMoss LucMoss | 4. ledna 2010 v 19:19 | Reagovat

ok... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama